HİZMETLERİMİZ

 • Ev Temizliği

  Konya Temizlik Şirketi Temizlik konusunda uzman gündelikçi kadınlar ile ev temizliğikonusunda güveni, hijyeni, kaliteyi ve uygun fiyatı sizlere ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 • Ofis Temizliği

  Konya Temizlik Şirketi Ofis, büro, işyerleriniz ve çalışma alanlarınızda temiz ve hijyenik bir ortam oluşturmak için Arı Su Temizlik hizmetleri olarak sgk lı, sürekli çalışan ve maaşlı elamanlarımız veya günün belli saatleri çalışan bay ve bayan seçenekleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 • İnşaat Sonrası Temizlik

  Konya Temizlik Şirketi Bina, site, apartman, müstakil yapılar, daireler, dubleksler, villalar, hanlar, işyerleri, hastaneler, okullar ve buna benzer her türlü alanların inşaat veya tadilat sonrası temizliği tarafımızdan sizlerin memnuniyeti ön planda tutularak yapılmaktadır.

 • Okul & Dershane Temizliği

  Okul & Dershane Temizliği

 • Hastane-Klinik Temizliği

  Hastane-Klinik Temizliği

 • Fabrika ve Atölye Temizliği

  Fabrika ve Atölye Temizliği

 • Dış Cephe Temizliği

  Dış Cephe Temizliği

 • Dezenfekte temizlik corona temizlik korona

  Corona Virüsü’nden Korunma Yolları


  Enfeksiyonun yayılmasını önlemek için standart öneriler arasında düzenli el yıkama, öksürme ve hapşırma sırasında ağız ve burnun kapatılması, et ve yumurtaların iyice pişirilmesi yer alır. Öksürme ve hapşırma gibi solunum yolu rahatsızlığı belirtileri gösteren kişilerle yakın temastan kaçınmalıyız. Toplu taşımalarda, yurtlarda, okullarda ve halka açık tüm alanlarda temastan ve fazla vakit geçirmekten kaçınmanızı tavsiye ederiz. Evlerinizde ve iş yerlerinizde temiz bir ortam oluşturmak istiyorsanız bizim ozon ile temizlik işlemimizden yararlanabilirsiniz.

  Corona Virüsü’ne Karşı Ozon İle Temizlik

  Corona Virüsü

  Ozon, üç adet oksijen atomundan meydana gelen bir gaz bileşiğidir. Doğada ve çevremizde de ozon vardır. Biz ozonu genellikle bizi doğadaki zararlı bir takım ışınlardan koruyan özelliği ile anımsarız ve aklımıza hemen ozon tabakasının delinmesi ile ilgili haberler gelir. Oysa ozon, yaşam kalitemizi yükselten bir gazdır ve pek çok alanda insanlığa fayda sağlar. Bunların başında da temizlik gelmektedir. Ozon doğada bulunan en kaliteli ve en güçlü temizleyicilerden biri olarak göze çarpmaktadır. Örneğinyağmurlu havalarda duyduğumuz temizlik ve ferahlık kokusu aslında ozon gazının kokusudur. Sadece bu kısım dahi ozon gazının ne denli etkili olduğunu ortaya koymaktadır.

  Ozon kullanılan birçok temizlik malzemesinin etkisi katlanarak artmıştır.Ozonlu su ile yıkanan sebze ve meyveler de üzerlerinde bulunan ve insan sağlığına zarar verebilecek her türlü kimyasaldan arınır.


  Mutfaklarda kullanılan tümgereçlerin ozonlu su ile yıkanarak temiz bir hâle getirilmesi son dönemlerde tercih edilmektedir.Bulaşık yıkamada da kullanılabilen ozon gazı, mutfak gereçlerinin de gerçek temizlikle tanışmasını sağlar. Ozon yüksek oksidasyon gücüne sahiptir. Aynı zamanda oldukça da kısa bir ömrü vardır. Çok hızlı etki eder ve az miktarı çoğu zaman yeterlidir.

  Konya ozon ile temizlik alanından Arısu Temizlik firması başarılı çalışmalarına hızla devam etmektedir. Birçok dezenfeksiyon işleminde ozon gazından faydalanılmaktadır. Özellikle kötü koku giderici etkisi sayesinde çoğu zaman kurtarıcı rolüne bürünebilmektedir. Aynı zamanda doğal ve zararsızdır. İnsan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi saptanmamıştır. Bundan dolayı ozon gazı ile temizlik yapılması giderek yaygınlaşmaktadır.

  Neden Ozon İle Temizlik?


  Ozonun birçok virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için temizleyici ve yok edici bir etkisi vardır. Ozon, doğanın bizlere adeta bir mucizesidir. Özellikle koku giderici özelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ev, okul, yurt, ofis, vb. alanlar dışında arabalarda da yoğun olarak kullanılmaktadır. Her ne kadar ciddi bir temizlik işlemi yapılmış olsa da köşelerde yeteri kadar dezenfekte edilmeyen alanlar bulunabilir. Bu alanlarda kalmış olan tozlar, kirler ya da çöpler zaman içinde ortama kötü bir koku yayılmasına neden olabilir. Ozon gazı tam da bu durumlar için vardır ve bir kurtarıcıdır. Ozon ile temizlik işlemi sayesinde nerede olursa olsun temizlik işlemini başarıyla gerçekleştirebilir, kötü kokulara elveda diyebilirsiniz.

  Ozon kullanımı ile yapılan temizlikler yarattığı hijyenik ortam kadar insan sağlığı açısından da oldukça önemli sonuçlar sağlar. Astım gibi nefes alma sorunu yaratan hastalıklar ve alerjik reaksiyonlarda ortamda sağladığı ferah hava sayesinde daha sağlıklı ve rahat günler geçirilmesini sağlar. Aynı zamanda sigara, alkol, balık, tavuk, soğan, çöp kokularını başarıyla bertaraf eder. Lağım kokularının yok edilmesinde de oldukça önemli rol oynar. Bunun dışında insan burnunu rahatsız eden hemen her kötü koku ile etkin bir şekilde mücadele eder.

  Ozonun Kullanım Alanları


  Ozon gazı temizlik amacıyla birçok alanda başarıyla kullanılmaktadır. Daha çok su depolarında, resmi kurumlarda, hastanelerde, otellerde, herhangi bir ortamın dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. Bunlar dışında gıda tesisleri ile su ve meşrubat üretim yerlerinde de kullanımı devam etmektedir. Su dezenfeksiyonunda sıklıkla kullanılan klora göre binlerce kat daha etkilidir. Suda yer alan insana zararlı maddeleri başarıyla yok eder. Suyu temizler, berraklaştırır ve kalitesini artırır. Kötü koku ve tatları anında yok eder. Çevre dostudur. Kimyasal ya da kanserojen değildir.

  Gideri minimuma yakındır. Depolama noktasında herhangi bir masraf çıkartmaz. Oldukça az miktarda elde edilir ve güçlü etkisi ile kısa sürede kullanılır. Temizlik denilince Konya ve çevresinde akla ilk gelen firmalardan olan sektörü öncü kuruluşu Arısu Temizlik, diğer tüm temizlik türlerinde olduğu gibi ozon ile temizlik alanında da başarı ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini bir ilke hâline getirmişlerdir. Personeli nitelikli ve eğitimlidir. Tüm güvenlik önlemlerini alırlar ve randevu saatinde temizliğin yapılacağı alanda olurlar. Minimum maliyet ve maksimum verim için işe başlamadan önce bir analiz yapar ve planlama noktasında yoğun bir çaba gösterirler. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Arısu Temizlik Konya da bir marka olmayı başarmıştır. Hizmet verdiği mutlu müşteri sayısı her geçen saniye artarak devam etmektedir.